У Стрию, під час раптового конфлікту, чоловік зарізав свого друга
У Стрийський відділ поліції, 9 січня, надійшло повідомлення про те, що у місцеву лікарню був доправлений чоловік, у якого медики діагностували: «Проникаюче поранення живота». Незважаючи на зусилля лікарів, від отриманих травм, пацієнт помер. Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Правоохоронці встановили особу загиблого — ним виявився 31-річний мешканець одного з сіл Жидачівського району.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від п’яти до восьми років.
Також встановлено, що близько 19.30 год., у Стрию, між загиблим та його знайомим, 40-річним місцевим мешканцем, виник конфлікт, під час якого чоловік завдав товаришу удару ножем у живіт.
Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд бере для нього міру запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі