У студентки-психологині, яка влаштувала стрілянину з арбалета в школі, знайшли щоденник з планами інших вбивств

2021-09-08-161930
2021-09-08-161930

Череп з кров’ю, розчленовані тварини і щоденник з планом убивств і підпалів — це знайшли в квартирі полтавської «стрілкині».

Як інформує «Варта1» з посиланням на «Полтавську хвилю», журналістам вдалося дізнатись, що знайшли у квартирі Таїсії Петрової — дівчини, яка учора вранці відкрила стрілянину з арбалета в полтавській школі № 11.

У кутку кімнати, говорить очевидиця, що попросила не називати її імені, висів череп зі слідами засохлої крові. Окрім того, у кімнаті стрілкині знайшли її особистий щоденник.

У щоденнику Таїсії Петрової наперед розписаний увесь вересень. Окрім убивства вчителів, потреба в яких їй наснилася, дівчина збиралася здійснити ще низку нападів. Після цього дівчина планувала 22 вересня підпалити власну оселю. Цікаво, що ще одне вбивство в дівчини було заплановане ще на 28 серпня — чи вдалося їй його реалізувати поки що незрозуміло. Окрім того, правоохоронці вилучили телефон дівчини. Серед іншого, повідомляє джерело, в галереї знімків знайшли фотографії розчленованих тварин.

На одній зі стін, розповідають наші джерела, також висіла фотографія батька дівчини. Вона була спотворена графічними символами, схожими на ієрогліфи. Очі на світлині — виколоті. Цікавий факт — арбалет, з якого стріляла дівчина, їй на день народження подарували саме батьки.

Наразі, Таїсії Петровій повідомили підозру. Їй інкримінують замах на масове вбивство. Їй загрожує від 10 до 15 років, або ж і довічне ув’язнення. На рішення суду можуть вплинути не тільки матеріали обшуків та слідства, але й результати психіатричної експертизи.

Таїсія Петрова — студентка Національного університету цивільного захисту України, де навчається на психолога.