У суботу Львів попрощається з Героєм, який віддав життя за територіальну цілісність України (ФОТО)
Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини
![](/uploads/media/18/0e/180e8edbcac3e0c103187ca944b4804a_w640.jpg)
Завтра, 25 лютого, Львів попрощається з Юрієм Булгару, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.
Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.
![](/uploads/media/0f/72/0f72878f2e4d35da8394ce7e82c80f2e_w640.jpg)
Юрій Булгару (20.10.1997-17.02.2023) Львів’янин.
Навчався у Винниківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №9. Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва». Працював молодшим приймальником товарів у Товаристві з обмеженою відповідальністю «АТБ-Маркет».
Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів.
Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України.
У Юрія Булгару залишилися батьки, дружина, син та брат.
Раніше повідомлялося, на війні загинув ще один військовий зі Львівщини (ФОТО).
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!