У суботу Львів попрощається з вбитими російськими ракетами: Анастасією Сенів, Мирославою Садовою та Надією Спіжевською
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/93/1b/931b9c207ee64e0cdcee9e5db2127177_w1280.jpg)
У суботу, 8 липня, Львівська громада попрощається з трьома загиблими внаслідок ракетного удару росіян по житловому будинку у Львові. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Чин похорону Анастасії Сенів та Мирослави Садової розпочнеться об 11:00 у Латинському катедральному соборі на пл. Катедральній. Поховають загиблих на Голосківському кладовищі.
Прощання з Надією Спіжевською розпочнеться о 14:00 у Каплиці Різдва Івана Хрестителя (вул. Пекарська, 52). Поховають загиблу на Ряснянському цвинтарі.
Біографічні довідки
Сенів Анастасія Андріївна (19.03.1991-06.07.2023). Львів’янка.
![](/uploads/media/a5/5c/a55ce029fe0e577ae8706a4bceb85c3a_w640.jpg)
Навчалась у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ступенів імені Богдана-Ігоря Антонича». Здобувала освіту у Одеській національній академії зв'язку імені Олександра Степановича Попова.
Після повернення до Львова працювала у 26-му відділенні «Укрпошти», згодом – у Головному відділенні поштового зв’язку. У вільний час захоплювалася вишиванням бісером, літературою, обожнювала тварин. Активно займалася волонтерською діяльністю.
Разом із мамою трагічно загинула 6 липня внаслідок ракетного удару по Львову. У Анастасії Сенів залишилися бабуся та брат з родиною.
Садова Мирослава Андріївна (24.07.1963-06.07.2023). Народилася у селі Чертіж Львівської області.
![](/uploads/media/e5/f7/e5f703a1f8d4eaf63fd798d38bcdaf4d_w640.jpg)
Навчалася у Монастирецькому закладі загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів. Згодом здобувала професійно-технічну освіту у місцевому училищі.
У 1985 році переїхала до Львова. Тут протягом багатьох років працювала у відділі зв’язку Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівський автобусний завод» та на хлібопекарні. Захоплювалася кулінарією та вишиванням.
Разом із донькою трагічно загинула 6 липня внаслідок ракетного удару по Львову. У Мирослави Садової залишилися мама, сестра, брат та син із родиною.
Спіжевська Надія Володимирівна (11.08.1967-06.07.2023) Львів’янка.
![](/uploads/media/43/c4/43c40472234a6a0623d7b6f205279bd5_w640.jpg)
Навчалась у Середній загальноосвітній школі №11 міста Львова. Здобувала освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг».
У мирний час працювала у торгівельній сфері. Була винятково доброю та доброзичливою людиною.
Трагічно загинула 6 липня внаслідок ракетного удару по Львову. У Надії Спіжевської залишилися син, донька, брат та троє онуків.
![](/uploads/media/a4/c5/a4c56ced0b4ec7d75195cf3371c71c87_w960.jpg)
В Україні оголошено масштабну повітряну тривогу
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Майже по всій Україні лунають сирени: оголошено масштабну тривогу
Не нехтуйте своєю безпекою
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Увага! Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Перебувайте в укриттях!