У суботу Львів попрощається із Героєм Валентином Яроцьким
Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання з воїном та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань
У суботу, 8 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцем Валентином Яроцьким, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомила Львівська міська рада.
Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають Валентина Яроцького на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка захисника
Валентин Яроцький (19.09.2000-29.01.2025) Уродженець села Гусакове Черкаської області. Згодом родина переїхала до села Бортники Івано-Франківської області.
Навчався у Бортниківській гімназії, згодом вступив до Державного навчального закладу «Коршівський професійний аграрний ліцей», де здобув професію «слюсар-механік».
Впродовж 2020-2021 років проходив військову службу у складі 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Повернувшись, працював у будівельній сфері. У вільний час захоплювався футболом.
Після початку повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону та із власної ініціативи підписав контракт із Збройними Силами України. Боронив державу у лавах 1-ї окремої бригади територіальної оборони імені Івана Богуна ЗСУ. Протягом 2023 року займався евакуацією Захисників на Донеччині, з травня 2024 року виконував бойові завдання як штурмовик на Харківському напрямку.
У Валентина Яроцького залишилися мама, сестри та кохана дівчина.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі