У суботу Львів попрощається з Героєм Вячеславом Дегтярем

Вічна пам'ять!

Сьогодні, 2 березня, Львів попрощається з військовослужбовцем Вячеславом Дегтярем, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це пише Львівська міська рада.

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі. 

Біографічна довідка захисника

Вячеслав Дегтяр (31.03.1971-08.03.2022). Уродженець міста Кривий Ріг. 

Навчався у Криворізькій гімназії №62 Криворізької міської ради. Здобув освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Гірничо-електромеханічний фаховий коледж «Криворізького національного університету».

Після завершення навчання проходив військову службу в автомобільних військах.

Проживав із родиною на Миколаївщині, де займався сільським господарством. Захоплювався спортом, багато читав і присвячував час вихованню двох синів. За словами рідних, «Вячеслав Дегтяр був відданий своїй землі і завжди казав тільки правду».

Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського Військово-морських сил Збройних Сил України.

У Вячеслава Дегтяра залишилися дружина та двоє синів.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт