У суботу росія здійснила один із найбільш масштабних танкових штурмів

ЗСУ розгромили ворожу колону ворога

У цю суботу, 30 березня, російська армія здійснила, найімовірніше, один із найбільш масштабних танкових штурмів за 25 місяців повномасштабної війни. Про це пише видання Forbes.

ЗСУ розгромили ворожу колону ворога під Авдіївкою.  На дорозі на захід від руїн Авдіївки після штурму залишили третину своїх танків.

«Дорогий напад підкреслює дві суперечливі тенденції, оскільки війна за вибором Росії триває третій рік. За кілька тижнів до суботнього штурму російські полки та бригади, очевидно, не вистачало транспортних засобів після того, як втратили сотні з них під час захоплення Авдіївки ще в середині лютого - здебільшого розгорнули пішохідну піхоту для наступу на захід від міста», - йдеться у матеріалі. 

Українці змогли перемогти таку велику та добре озброєну російську армію. 

«Незважаючи на труднощі з нестачею ключових боєприпасів, українські бригади все ще здатні до жорсткої оборони - часто за допомогою комбінації мін, артилерії, протитанкових ракет і вибухонебезпечних безпілотних літальних апаратів», - додає Forbes.

Оператор безпілотника 36-ї бригади морської піхоти України написав на сторінці у X, що українська 25-та бригада помітила колону з 48 одиниць важкої техніки і вдарила по ній. Виведено 12 танків і вісім БМП. 

Незрозуміло, яким чином 25-та бригада знищила рекордно велику російську танкову колону, але припустили свою версію.

Читайте також: Макрон відповів на «ядерні» погрози путіна

«Стандартна тактика оборони українських військ полягає в тому, щоб за допомогою безпілотників виявити російську штурмову групу та розбити її влучним артилерійським обстрілом. Артилерія розкидає російську техніку. Дезорганізовані вцілілі стають легкою мішенню для безпілотників FPV, які атакують окремих солдатів і транспортні засоби. Міни та протитанкові ракети можуть посилити бійню», - йдеться у виданні.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також