У суботу українців закликають долучитися до акції «Запали свічку пам’яті!»

qOF1573821801She
qOF1573821801She

23 листопада, о 16:00 год., відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться Акція «Запали свічку пам’яті!». Про це пише «АСС».Загальнонаціональну традицію ставити запалену свічку у вікні своїх осель на знак вшанування виморених голодною смертю ініціював відомий історик, політолог, дослідник Голодомору Джеймс Мейс. «Я ж хочу запропонувати лише акт національної пам’яті, доступний кожному: визначити час, коли кожен член цієї нації, де майже кожна родина втратила когось із близьких, запалить у своєму вікні свічку в пам’ять про померлих», — писав Джеймс Мейс.

Головною ідеєю соціальної реклами Українського інституту національної пам’яті є заклик до кожного українця запалити свічку.

«Свічка, що мерехтить у вікні», запалена о 16:00 наприкінці листопада кожного року — це традиція важлива не лише для пам’яті про Голодомор. Вона єднає нас, творить націю і робить сильнішими», — говорить Перший заступник Голови Українського інституту національної пам’яті Аліна Шпак.

23 листопада, о 16:00 год., відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться Акція «Запали свічку пам’яті!». Українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам’яті у себе на вікнах чи біля меморіалів Голодомору.