У сусідній Польщі двох осіб госпіталізували з підозрою на коронавірус
Один пацієнт із підозрою на коронавірус потрапив до Університетської лікарні у Кракові, інша — до лікарні у Бельсько-Бяла. Про це повідомляє «RMF24».
У лікарні не хочуть розголошувати деталей про пацієнта. Відомо, що останнім часом він перебував у Азії, але не в Китаї.
Також у Польщі жінку, яка повернулася з Риму, госпіталізували з підозрою на коронавірус. Жінка потрапила до лікарні містечка Бельсько-Бяла, що на півдні Польщі.
«У неділю у жінки була лихоманка. У понеділок вона з’явилася у відділенні швидкої допомоги з симптомами коронавірусу. Вона не мала контакту з іншими пацієнтами. Її негайно ізолювали у спеціально відведеному приміщенні лікарні», — сказала речниця закладу Анна Сафранська.
Прессекретар заявила, що медичні працівники, які доглядають за жінкою — відповідно до рекомендацій головного санітарного інспектора — носили спеціальні захисні костюми.
Частина швидкої допомоги, де вона перебувала, була закрита для дезінфекції.
Анна Сафраньська зазначила, що жінку перевезуть до інфекційного відділення лікарні в Хожуві. На даний момент невідомо, як вона потрапила до лікарні та з ким мала контакт після повернення з Риму.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
2
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
2
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі