У ТЦК пояснили, чому масово вручають повістки на вулицях
Чоловіки після зміни місця проживання не стають на військовий облік у ТЦК
![](/uploads/media/0a/ac/0aaca31b5a1206c0a90a9c424b1dce43_w960.jpg)
У ТЦК пояснили масове вручення повісток на вулицях. Про це пише 24 Канал.
Як розповів речник обласного Полтавського ТЦК Роман Істомін, чоловіки після зміни місця проживання не стають на військовий облік у ТЦК і не повідомляють облікові дані.
«Можуть бути і об'єктивні підстави, це ВПО, в яких не було можливості там знятися з військового обліку і тут стати. Але багато громадян, які переїхали умовно в Київ, там вони живуть, працюють і за місцем проживання ми не знаходимо цю людину. Тому як метод оповіщення військовозобов'язаних, розпочалися вручення у людних місцях. Це у рамках закону», – сказав Істомін.
За словами керівника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Тіщенка, на сьогодні добровільно до військкоматів приходить десь близько 20% від планового завдання, яке треба виконати.
«Якщо не буде цих розшуків, доправлення для уточнення даних, то мобілізація може бути під загрозою. Прихід до ТЦК – це не автоматична відправка до війська. Потрібно розуміти, що це ціла низка процедур, а також медичний огляд. І ті, хто мають законні підстави, по стану здоров’я або інших причин не бути мобілізованими, точно не потраплять до армії», – додав він.
Читайте також: в Україні продовжили воєнний стан і загальну мобілізацію
Сьогодні Верховна Рада проголосувала за продовження воєнного стану та загальної мобілізації буде на 90 діб, тобто до 15 листопада 2023 року.
![](/uploads/media/19/67/196727533f0c0262f76a890981d01aa2_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/a4/c5/a4c56ced0b4ec7d75195cf3371c71c87_w960.jpg)
В Україні оголошено масштабну повітряну тривогу
Загроза триває через зліт Міг-31к, який є носієм «Кинджалу»
![](/uploads/media/cd/e0/cde0bd1a27e259ba6d2165751e3yz25d_w640.jpg)
Чи знадобляться ще українцям генератори: в «Укренерго» дали пораду на зиму
Продавати і позбавлятися не варто