У ТЦК пояснили, чому масово вручають повістки на вулицях

Чоловіки після зміни місця проживання не стають на військовий облік у ТЦК

У ТЦК пояснили масове вручення повісток на вулицях. Про це пише 24 Канал.

Як розповів речник обласного Полтавського ТЦК Роман Істомін, чоловіки після зміни місця проживання не стають на військовий облік у ТЦК і не повідомляють облікові дані.

«Можуть бути і об'єктивні підстави, це ВПО, в яких не було можливості там знятися з військового обліку і тут стати. Але багато громадян, які переїхали умовно в Київ, там вони живуть, працюють і за місцем проживання ми не знаходимо цю людину. Тому як метод оповіщення військовозобов'язаних, розпочалися вручення у людних місцях. Це у рамках закону», – сказав Істомін.

За словами керівника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Тіщенка, на сьогодні добровільно до військкоматів приходить десь близько 20% від планового завдання, яке треба виконати.

«Якщо не буде цих розшуків, доправлення для уточнення даних, то мобілізація може бути під загрозою. Прихід до ТЦК – це не автоматична відправка до війська. Потрібно розуміти, що це ціла низка процедур, а також медичний огляд. І ті, хто мають законні підстави, по стану здоров’я або інших причин не бути мобілізованими, точно не потраплять до армії», – додав він.

Читайте також: в Україні продовжили воєнний стан і загальну мобілізацію

Сьогодні Верховна Рада проголосувала за продовження воєнного стану та загальної мобілізації буде на 90 діб, тобто до 15 листопада 2023 року.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також