У ТЦК прокоментували смерть чоловіка після відвідин центру комплектування

У чоловіка був тиск за 200

У Хмельницькому рідні Андрія Панасюка звинувачують у його смерті ТЦК - 41-річного чоловіка силоміць повезли на медичну комісію, а коли йому стало зле не викликали швидку. Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Валерія Кузнєцова.

Дружина Андрія Панасюка повідомила, що чоловіку стало зле після того, як його із двору забрали до ТЦК. Вже під час проходження комісії у нього різко піднявся тиск. Рідні кажуть Андрій страждав на гіпертонічну хворобу.

«Тиск за 200 при такому тиску, людині швидку викликають, ви розумієте», - каже дружина чоловіка Алла Олійник. 

Вдома стан чоловіка погіршився, і пізно ввечері швидкою його привезли до лікарні. Андрій вже був у комі і це був інсульт.

«Пацієнт був доставлений до нас о 23:00, стан його був коматозний, були присутні судоми. Операція тривала кілька годин, в 6:30 закінчилась, але пацієнт так і не прийшовши до свідомості помер», - сказав директор Хмельницької міської лікарні Валерій Гарбузюк. 

Родичі у смерті чоловіка звинувачують ТЦК.

«При такому тиску потрібно було, я не знаю, що там за терапевт сидить++його повинні відразу б додому відпустити, я б щось зробила, а вже запізно було», - каже Алла Олійник. 

Військові уочнили, що чоловік ухилявся від служби свідомо.

«Було звірено його дані, виявилось, виявилось, що громадянин Панасюк перебуває в розшуку з травня 2023», - сказав начальник Хмельницького міського ТЦК Олександр Фурман.

У ТЦК підтвердили, що Андрію дійсно стало зле, допомогу йому пропонували.

«Під час проходження комісії у людини виявили підвищений артеріальний тиск, лікар терапевт дала ліки, перевірили ще раз – тиск був підвищений. Відповідно було запропоновано викликати швидку, на що він відмовився, сказав, що не потребує», - додав Олександр Фурман. 

Андрія направили на додаткове обстеження вже у міську лікарню і з ТЦК кажуть військові він  з документами пішов.

«Людину не затримували, встановленим порядком діяли і направили на додаткове обстеження, бо не могли визначити ступінь придатності через тиск. Але людина не пішла в лікарню, а пішла додому, а вдома вже погіршився стан здоров’я», - пояснив начальник Хмельницького міського ТЦК. 

Читайте також: у поліції повідомили, що загрожує жінці на ім’я Ліля, яка пошкодила автомобіль ТЦК на Хмельниччині.

Рідні написали заяву до поліції, там матеріали передали до ДБР.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також