У Тернопільській області знайшли мертвим чоловіка, якого напередодні розшукували (ФОТО)
Розшукуваного знайшли біля водойми без ознак життя
На Тернопільщині знайшли тіло безвісти зниклого Гриба Павла Дмитровича, жителя м. Хоростків Чортківського району, який 4 грудня вийшов з дому і назад не повернувся. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Тернопільській області.
Спочатку рідні намагалися самотужки знайти чоловіка, проте не вдалося, і лише за декілька днів звернулися за допомогою до працівників поліції.
У неділю, 8 грудня, розшукуваного знайшли біля водойми села Увисла Чортківського району без ознак життя. Слідів насильницької смерті на тілі судово-медичний експерт не виявив.
Слідчі Гусятинського відділення поліції проводять розслідування в рамках кримінального провадження, розпочатого відповідно до ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «безвісти зниклий».
Нагадаємо, раніше у Львівській області встановлювали місцезнаходження громадянина Залізного Ярослава, який міг перебувати на авто "Dodge Journey". Однак згодом стало відомо, що він потрапив у ДТП, в якій Ярослав разом із пасажиром загинули на місці події. Попередньо встановлено, що водій транспортного засобу не впорався з керуванням – автомобіль впав у котлован, перекинувся та зайнявся.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- У Німеччині чоловіки повинні отримувати дозвіл Бундесверу перед тривалими поїздками за кордон
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- На Львівщині священника відлучили від УГКЦ за повторне одруження
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
Коментарі