У Тернополі батько побив матір під час святкування дня народження їх дитини
Повідомлення на планшет патрульним про те, що нетверезий батько побив матір прийшло близько 19-ї години, 21 червня. Про це повідомляє Патрульна поліція Тернополя.
Приїхавши за вказаною адресою, на вулицю Карпенка, інспектори виявили 30-річного чоловіка, який лаявся та обзивав дружину. На прохання патрульних припинити правопорушення не реагував.
На голові у неї були сліди крові та подряпини на шиї. За її словами, з чоловіком вони розлучені. Він прийшов на день народження молодшої доньки, почався конфлікт, під час якого наніс їй тілесні ушкодження. За кілька хвилин приїхала швидка і громадянку шпиталізували.
Сімейного дебошира охоронці порядку затримали та відвезли до відділку поліції, де склали на нього відповідні адмінматеріали.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі