У Тернополі дитина стала жертвою злочинця у приміщенні лікарні
Пенсіонер пограбував 10-річну дівчинку
![](/uploads/media/c3/49/c34937bcb41da27b9b97661e7d04c06e_w960.jpg)
У лікарні Тернополя мешканець Чортківського району пограбував неповнолітню.
Як повідомили у Нацполіції Тернопільщини, повідомлення про злочин надійшло до поліцейських від жительки міста Залізці. Вона розповіла, що в її десятирічної доньки, яка перебуває на лікуванні в одному з медзакладів Тернополя, викрали мобільний телефон.
Працівники поліції оперативно розшукали підозрюваного. Ним виявився 65-річний мешканець Хоросткова. Чоловік, перебуваючи у медзакладі, на коридорі підійшов до дівчинки та забрав з рук телефон. Зловмисник швидко покинув місце злочину, однак, був затриманий працівниками поліції в порядку статті 208 КПК України неподалік лікарні.
Читайте також: на Львівщині чоловік у магазині одягнув костюм та втік не розрахувавшись.
Грабіжнику оголошено підозру у скоєнні кримінального правопорушення згідно ч.4 ст.186 ККУ. Поліцейські перевіряють причетність затриманого до скоєння інших злочинів.
![](/uploads/media/58/41/5841e99dd5a0dcbd30fe538e32933fd3_w640.jpg)
Повітряна тривога: існує загроза ракетного удару
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/94/29/94294e1d93yz0994ea3cd65b67f49964_w1280.jpg)
В Україні знову оголошено масштабну повітряну тривогу
Втретє за день
![](/uploads/media/ca/3f/ca3f546262f83cd2975bf23a83659eb3_w640.jpg)
Юрій Горбунов під час війни їздив на елітний курорт в Іспанії
Шоумен не коментує ситуацію