У Тернополі діти знайшли понівечене тіло немовляти

MVS_5409
MVS_5409

На масиві «Дружба» у м. Тернополі, знайшли пошматоване тільце маленької дитини. Поліція розшукує горе-матір. Про трагедію повідомляє тижневик "Номер один".

Знічев’я зайшовши до закинутого нежитлового приватного господарства, діти оніміли від побаченого. Спочатку подумали, що це лялька, а вже потім, підійшовши ближче, зрозуміли — людські рештки. Й перелякавшись, мерщій побігли розповідати про побачене жахіття батькам.

На місце неймовірної знахідки, що на вулиці Яремчука, 25, виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці вилучили людські рештки і відправили їх на експертизу, яка повинна допомогти з’ясувати, кому насправді належали кістки та ймовірну причину смерті. Наразі, відкрито кримінальне провадження за ознаками умисного вбивства.

— Поки немає результатів судово-медичної експертизи, ствердно про щось говорити немає підстав. Як тільки вони надійдуть, ми обов’язково про це повідомимо громадськості, адже розуміємо, що події, пов’язані з цією знахідкою, мають широкий суспільний резонанс, — сказав головний спеціаліст сектора комунікації Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Андрій Василик.

За неофіційною інформацією, тут не йдеться про новонароджене немовля. Попередньо відомо, що це фрагменти дитини віком від 6 місяців і до 5 років. Але оскільки це не повноцінне тіло, а рештки та фрагменти, які зазнали часткового розкладу м’яких тканин, котрі ще й були перемішані з фрагментарними рештками свійських тварин, стверджувати щось конкретне — важко. У поліції припускають, що до такого стану тіло жертви довели собаки, які, скоріш за все, й притягли рештки на місце, де їх було виявлено.

Та попри все, у правоохоронців уже є певні напрацювання і заданий вектор руху. Існує ймовірність припускати, що до цього злочину можуть бути причетні представники ромської національності або негроїдної раси, які проживали недалеко від місця жахливої знахідки.

Поміж мешканцями Тернополя ця історія набула широкого резонансу, адже чогось подібного в місті ще не траплялося. Люди надзвичайно обурені подібним і просять знайти та покарати винних.