У Тернополі п’яний водій Mercedes протаранив авто з рятувальниками: двоє працівників ДСНС загинули
Трагедія сталася під час нічної ДТП на об’їзній дорозі міста
У ніч на неділю, 22 лютого, у Тернополі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, яка забрала життя двох співробітників ДСНС. Близько 03:00 на вулиці Об’їзній нетверезий водій Mercedes виїхав на зустрічну смугу, де скоїв лобове зіткнення з автомобілем Renault Kangoo. Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції Тернопільщини.
Внаслідок удару на місці загинули двоє рятувальників 14-ї державної пожежно-рятувальної частини: 35-річний майстер-сержант Василь Танасишин та 47-річний майстер-сержант Роман Гнатів. Чоловіки перебували в автомобілі Renault.
Керівник поліції області Сергій Зюбаненко підтвердив, що водій Mercedes перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння. Його затримали згідно зі ст. 208 КПК України. Правоохоронці наголошують, що позиція слідства буде максимально жорсткою.
За фактом трагедії відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 286-1 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху в стані сп'яніння, що спричинило загибель кількох осіб). Винуватцю загрожує до 12 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі
П’яний «європеєць» за кермом мерседеса їхав з опери додому