У Тернополі розшукують ясновидицю-шахрайку (фото)

vorogka3
vorogka3

«Жоден представник «магічних» професій не скаже, що у людини все гаразд. Їх цікавлять ваші гроші, тож вони переконають будь-кого в існуванні безлічі проблем, яких можна позбутися лише залучивши потойбічні сили», — нещодавно попереджала прес-служба НПУ Львівщини на сайті Варта 1. Так сталося й цього разу. У відділі комунікації поліції Тернопільської області, розповідають про ошуканку-екстрасенса, що зводила людей в Тернополі та околицях.

«Анна-Марія — спадкова ясновидиця з Болгарії, похресниця пані Ванги, яка володіє божественним даром та належить до золотої п’ятірки майстрів Болгарії та країн СНД», — оголошення під такою назвою впродовж кількох місяців з’являлося в Тернопільських друкованих виданнях. Цілителька заявляла, що допомагає в сімейних питаннях, позбавляє від бідності й самотності, привертає успіх та удачу, лікує важкі хвороби, а також, позбавляє від алкоголізму як при особистих зустрічах, так і по фотографіях. 

Жінка приймала людей в квартирі, яку знімала на вул. Польового, 4Б, у Тернополі. До неї за допомогою почали звертатися мешканці міста та області. Проте, за деякий час, жителі краю зрозуміли, що ясновидиця — це шахрайка, яка оббирала людей.

За словами начальника сектору розкриття майнових злочинів в державному секторі та шахрайства в державному розшуку Віктора Демчана, ворожка усім розповідала, що грошей за власні послуги не бере, але усі нещастя в родині від грошей та коштовностей.

Аби зло минуло людину, потрібно принести цінні речі, щоб вона їх відмолила, а потім чистими повернула власнику. Потерпілі так і робили. Хто приносив по тисячі доларів, хто десять тисяч американських купюр. Несли золото та цінні речі. Розраховувалися з «помічницею» продуктами харчування. Проте, коли клієнти поверталися, аби забрати відмолені гроші та коштовності, то ні їх, ані «вангової похресниці» у квартирі вже не було. Не відповідав й мобільний телефон «благодійниці».

За попередніми даними, жертвами ворожки стало дев’ять жителів Тернополя та області. Загальна сума збитків — майже мільйон гривень. Але є й такі, каже Віктор Демчан, хто заяву не писав.

При перевірці свідоцтва та даних, розміщених в оголошеннях «цілительки» стало відомо, що вони фіктивні. Ясновидицю оголосили в державний розшук.

Справжнє ім’я шахрайки — Малік Габріела. Вона уродженка Молдови, 1977 року народження.

Хто бачив дану особу чи знає про її місце перебування, повідомляйте на лінію «102» або за номером телефону: 098-550-99-03. Анонімність гарантується.