У Тернополі спецпризначенці рятували чоловіка, який намагався викинутися з будинку (фото)
Прибувши на виклик про домашнє насильство, співробітникам Управління патрульної поліції довелося викликати на підмогу спецпризначенців, адже сімейний дебошир погрожував самогубством. Пор це повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Близько 9-ої години, на спецлінію «102» надійшло повідомлення від 55-річного тернополянина про те, що його син поводить себе агресивно та вчиняє конфлікт.
У квартирі поліцейські виявили молодого чоловіка, який, ймовірно, перебував під дією наркотичних препаратів, нецензурно лаявся та погрожував, що вистрибне з шостого поверху.
На підмогу патрульні викликали групу швидкого реагування роти поліції особливого призначення. Поліцейські вели тривалі перемовини з чоловіком, який однією ногою вже переступив через перила балкону.
Читайте також: Очільник “Варти 1” Ігор Зінкевич розповів, чому вартО боротися за зміни у країні (ФОТО)
В якийсь момент, відволікши його увагу, спецпризначенець Ярослав Сімчук схопив дебошира за руку та потягнув до кімнати. Спільними зусиллями, правоохоронцям вдалося врятувати чоловіка від необдуманого вчинку.
Порушником виявився 27-річний тернополянин. За словами сусідів, чоловік раніше вчиняв спробу самогубства. Наразі, він перебуває під наглядом медиків. Правоохоронці проводять перевірку.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
4
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
1
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі