У Тернополі в авто іноземця знайшли бойові гранати

Львів

Чоловіка затримали, йому загрожує до семи років ув'язнення

У Тернополі правоохоронці затримали 31-річного іноземця, який незаконно зберігав бойові припаси та вибухові пристрої. Чоловік проживав в обласному центрі на підставі офіційної посвідки, проте потрапив у поле зору оперативників через зберігання небезпечних предметів. Про це повідомили у поліції.

Отримавши оперативну інформацію, розшуківці та слідчі розпочали кримінальне провадження та провели санкціонований обшук автомобіля фігуранта. У салоні транспортного засобу поліцейські виявили дві бойові гранати разом із запалами до них. Усі знайдені речові докази правоохоронці вилучили та невідкладно направили на експертизу до експертно-криміналістичного центру.

Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі вже оголосили іноземцеві підозру у вчиненні злочину за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу, досудове розслідування триває.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Україна почала перемагати, - The Hill
  2. Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
  3. «Львівводоканал» пропонує підвищити тариф на воду до 100 гривень
  4. Ваш вибір майбутнього: «Економіка та аналітика даних» та «Економіка і захист ділових інтересів» у ЛНУ Франка
  5. У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі

Найчитаніше

  1. Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
  2. Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
  3. Трагічно загинув народний артист України Микола Янченко
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 3 липня
  5. На Львівщині на популярному озері діти підхопили кишкову інфекцію