У Тернополі вандали розмалювали церкви: поліція розшукує причетних
Невідома особа чи особи нанесли написи червоним балончиком
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/fc/cb/fccbc04c34504dbd854cf9be85234aa3oa29rrt79mbonye_image.jpg)
27 жовтня, зранку, невідомі обмалювали цифрами "666" церкву Петра і Павла та інші храми Тернополя. Поліцейські встановлюють особу, яка вчинила хуліганські дії.
"Нелюди спаплюжили святині Тернополя. На церкві Петра і Павла та інших храмах з'явилися сатанинські знаки. Це спланована акція вандалів.
Звертаємося до правоохоронців: знайдіть злочинців! Надамо всю допомогу у розслідуванні. Тернопіль — місто християнських традицій. Жителі їх захищатимуть", — повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Тих, хто має інформацію про зловмисників, просять повідомити її поліції.
Так, близько 7 години ранку до співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло кілька повідомлень від настоятелів храмів про те, що невідома особа нанесла написи червоним балончиком на фасади церков.
За даними пресслужби ГУНП у Тернопільській області, відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
Поліцейські опрацьовують відео з камер спостереження. Наразі тривають оперативно-розшукові заходи для встановлення особи, причетної до злочину.
Правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви маєте будь-яку інформацію, яка допоможе у розшуку зловмисника, повідомте на спецлінію 102.”
varta1.com.ua: Новини
![У ЗСУ розповіли, як їм вдається стримувати лінію фронту](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/1f/a0/1fa0dc18c08841b3ac9b26809edbaefe9esbi6jowm08vok_conv_image-small-16x9.jpg)
У ЗСУ розповіли, як їм вдається стримувати лінію фронту
Українські бійці вигадують нові технічні засоби у польових умовах
![У ДТП на Хмельниччині травмувалися четверо людей](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/d4/45/d44596a1ac4348e5902c3b5816c6f9bf3h8bb4tmlvskwel_conv_image-small-16x9.jpg)
У ДТП на Хмельниччині травмувалися четверо людей
На Шепетівщині поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди
![На Закарпатті в будинку на Святвечір четверо людей отруїлися чадним газом](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/ba/53/ba53eb99582d46e8b3781dfe8335c8bfr2p0lmlbqjoqtaf_conv_image-small-16x9.jpg)
На Закарпатті в будинку на Святвечір четверо людей отруїлися чадним газом
Постраждалих госпіталізували до лікарні, серед них – двоє неповнолітніх
Найкоментованіше
- Воїн зі Львівщини отримав вже третю відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ
- Загинув кур’єр: затримано організаторів теракту у Кам’янці-Подільському (ФОТО)
- У «Львівводоканалі» пояснили, чому мешканці довколишніх громад мають оплачувати за водопостачання
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- На Рівненщині сотня чоловіків бунтує проти обмежень біля кордону з білоруссю
Найчитаніше
- Келлог назвав новий термін завершення війни в Україні
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- Воїн зі Львівщини отримав вже третю відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини
- У ДТП трагічно загинув випускник Львівського музичного коледжу
Коментарі