У Тернополі жінка дивом врятувалася від ґвалтівника на вулиці (ФОТО)
Чоловік напав на перехожу у вечірній час

У Тернополі зловмисник напав на 27-річну тернополянку і спробував зґвалтувати. Дівчині вдалося вирватися, проте на місці злочину залишився її верхній одяг, з якого нападник викрав гроші та банківську картку, повідомляє Нацполіція Тернопільської області.
У вечірню пору нападник перестрів жертву на вулиці Тролейбусній в обласному центрі. Дівчина намагалася втекти, чинити опір, а молодик почав наносити їй удари. Під час сутички він зірвав з неї верхній одяг. На щастя, потерпілій вдалося вирватися. Добігши до медичного закладу, що розташований неподалік, дівчина попросила допомоги в охоронця. Останній повідомив про напад поліцейським Тернопільського районного управління поліції.
За декілька годин оперативники затримали зловмисника в порядку статті 208 КПК. Ним виявився раніше судимий 27-річний мешканець колишнього Бережанського району.
Слідчі оголосили йому підозру за двома статтями Кримінального кодексу — частиною 4 статті 185 (крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану) та частиною 3 статті 15 частиною 1 статті 152 (незакінчений замах на зґвалтування).
Суд обрав зловмисникові запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Як повідомлялося, у Львові чоловік ножем погрожував працівникам магазину.
varta1.com.ua: Новини

Упродовж доби п’ятеро жителів Буковини втратили понад 400 тисяч гривень: подробиці
Проводяться досудові розслідування

Перед судом постане 19-річний львів’янин за шахрайство під приводом «інвестицій»
Йому загрожує до трьох років тюрми

У Кам’янці-Подільському чоловік з ножем напав на 16-річну дівчину: поліція затримала нападника
Потерпіла змогла вирватися від розбійника та втекла
Найкоментованіше
- Викладача Львівського університету знайшли побитим і без свідомості під Києвом: що відомо (ФОТО)
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Побиття викладача: у Львівському обласному ТЦК та СП прокоментували інцидент
- Комбат заявив про брак людей і проблему з якістю мобілізованих
- У Львові перемістили автівку, яка простояла на тротуарі понад 6 років
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який у 2024 році загинув через два місяці після призову
- Викладача Львівського університету знайшли побитим і без свідомості під Києвом: що відомо (ФОТО)
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Побиття викладача: у Львівському обласному ТЦК та СП прокоментували інцидент
- Шмигаль заявив, кому з українців доведеться повернути "тисячу Зеленського"
Коментарі