У Трампа кажуть, що мирну угоду між Україною і РФ ухвалять за кілька місяців, - Reuters
Для вирішення російсько-української війни знадобиться лише декілька місяців

Для розв'язання питання знадобляться місяці або навіть більше.
Про це пише Reuters із посиланням на неназваних радників обраного президента США Дональда Трампа.
Плани Дональда Трампа розв'язати питання у перший день після вступу на посаду були поєднанням передвиборчої риторики з нерозумінням важкості конфлікту та термінів, необхідних для комплектування нової адміністрації.
"Ці оцінки узгоджуються із зауваженнями майбутнього представника Трампа в Росії та Україні, генерал-лейтенанта у відставці Кіта Келлога, ... який сказав, що він хотів би знайти "розв’язання" війни протягом 100 днів, набагато більше, ніж первинний термін новообраного президента", - йдеться у статті.
Своєю чергою колишній посол США в Україні Джон Гербст зазначив, що навіть "пролонгований" кінцевий термін, озвучений Келлогом, був "надто оптимістичним".
Читайте також: Зеленський заявив про створення "осередків єдності" для підтримки українців за кордоном
"Щоб це спрацювало, Трамп повинен переконати Путіна, що непоступливість має негативні сторони".
varta1.com.ua: Новини

На посилки з іноземних маркетплейсів хочуть запровадити податок
Товари підлягатимуть оподаткуванню ПДВ незалежно від вартості

На Волині чоловіки посварилися з жінкою й вирішили спалити її будинок
Один із чоловіків облив оселю бензином, а інший підпалив

Аеропорт «Львів» вивчає можливість відкриття рейсів для цивільної авіації
За умов забезпечення усіх вимог безпеки для літаків, пасажирів та інфраструктури
Найкоментованіше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Комбат заявив про брак людей і проблему з якістю мобілізованих
- Папа Римський закликав українську молодь «пробачати своїм ворогам»
- У Львові перемістили автівку, яка простояла на тротуарі понад 6 років
- Путіну доведеться обміняти тисячі кв. км землі в Україні на кілька сотень на росії, - The Telegraph
Найчитаніше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який у 2024 році загинув через два місяці після призову
- На Львівщині БЕБ повідомило про підозру 4 мешканцям за виготовлення та продаж підробок брендових свічок
- Львівщина не встигає оговтуватися від втрат: надійшла звістка про загибель у Курській області військового 1998 року народження
- На Житомирщині поховали 21-річного підривника Рівненського ТЦК: що відомо про загиблого
Коментарі