У Трускавці дельфіни допомагають проходити реабілітацію воїнам АТО (фото, відео)

дельфіни
дельфіни

У курортному місті Трускавець мережа дельфінаріїв «Оскар» офіційно презентувала програму психологічної реабілітації військовослужбовців — учасників АТО/ООС методом дельфінотерапії.

Про це повідомля відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ  дельфінарію.

"Ще наприкінці квітня керівництво розважально-оздоровчого комплексу «Оскар» пішло на зустріч Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» та уклало з ним угоду про безкоштовні сеанси з дельфінами для учасників АТО.

Тепер щодня кожен з офіцерів, що проходить лікування у реабілітаційному центрі, може відвідати дельфінарій і спробувати сучасний та унікальний метод терапії за допомогою чорноморських афалін", — сказано в повідомленні.

Полковник медичної служби, начальник Центру «Трускавецький» Василь Вовчанський розповів: «Питання реабілітації учасників Антитерористичної операції, зокрема й психологічної, сьогодні надзвичайно актуальне. Тому ми постійно шукаємо якісь інновації та унікальні можливості для реабілітації військовослужбовців, які виконували завдання у зоні проведення АТО. І нам якраз пощастило, що у Трускавці є сучасний дельфінарій, з яким ми нещодавно уклали угоду щодо реабілітаційних сеансів військових. Відтак, за призначенням наших спеціалістів щодня двоє наших пацієнтів безкоштовно проходять процедури із дельфінами».

Як пише vartonews.com.ua, «учасники незвичної терапії, які вчора вперше купались із дельфінами, розслаблені і задоволені. Після кількох хвилин перебування разом із дельфінами, серйозний погляд воїнів починав світитися дитячими емоціями».