У Трускавці злодії обікрали підприємство зробивши підкоп під складом

Правоохоронці встановили особи зловмисників. Загальна сума збитків, заподіяних ними підприємству, склала близько 4000 гривень. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Трускавецьке відділення поліції надійшла інформація про те, що в ніч з 18 на 19 червня в одному із ТзОВ було вчинено крадіжку.
Як встановили правоохоронці, раніше судимий 26-річний місцевий мешканець та його приятель проникли на огороджену територію підприємства, зробили підкоп під двері складу та викрали звідти 12 ящиків керамічної плитки на загальну суму 3 840 гривень.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Львівщина зустрічає полеглого командира відділення мотопіхотного батальйону 24 ОМБр Тараса Приймака
Коментарі