У центрі Львова на площі Ринок встановлять 86 капканів
У понеділок, 16 вересня, у центрі Львова, на площі Ринок, планують встановити близько сотні капканів. Про це пише сайт 032.ua.
Таку акцію з інсталяцією проведуть правозахисники, аби підтримати українських політв’язнів.
Акція називається тематично — “В’язні Кремля", а кількість капканів — 86 — відповідає кількості українських громадян, яких зараз незаконно утримують у тюрмах Росії та окупованого Криму.
Об 11:30 год., на прес-конференції розкажуть останні новини щодо ситуації з українськими політв’язнями, а родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я, залякування зі сторони окупаційної влади та керівництва РФ.
Опісля на площі Ринок у Львові встановлять штучні великі капкани та інформаційний стенд, де пояснюватиметься мета заходу та будуть розміщені дані про українських військовополонених. Працюватиме й інформаційний намет, де роздаватимуть тематичні газети, охочим запропонують написати листа підтримки для в’язнів Кремля, який передадуть кожному адресату.
Усього в регіональному турі на підтримку українських політичних ув’язнених бере участь десять міст, у тому числі — Львів.
Нагадаємо, нещодавно на Батьківщину повернулися 24 українських військовополонених моряка, а також 11 українських політв'язнів Кремля. Середи них — моряк з Львівщини Андрій Оприско.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі