У центрі Львова створять центр дозвілля для людей похилого віку

161-36166400
161-36166400

У п’ятницю, 31 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про передачу приміщень на вул. Коперника, 16, на баланс Львівського міського територіального центру. Там створять центр денного дозвілля для людей похилого віку.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Такий центр у Львові стане вже 10 за рахунком. У них дідусі та бабусі поважного віку активно та цікаво проводять свій час, разом з однолітками.

Як розповів начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів, зараз приступатимуть до проєктних робіт, оскільки приміщення потребують ремонту.

Площа приміщень — 87 квадратних метрів.

«Хочемо зробити дуже якісний центр в центральній частині міста, щоби наші громадяни похилого віку мали місце для зустрічі, спілкування, різних ігор і проведення різних заходів. Приміщення дуже нам підходить, оскільки воно не виходить на вулицю, а у двір, і має досить гарний зал, в якому, звісно, потрібно робити ремонтні роботи і реконструкцію», — зазначив Ігор Кобрин.

Він також додав: «Нам це приміщення передають, тому ми одразу приступаємо до проектних робіт. Сподіваюся, що ми якнайшвидше цього року відкриємо цей центр, і він буде зразком для інших міст, як потрібно працювати з нашими поважними громадянами. У таких центрах намагаються врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції підопічних. Тому формують групи за інтересами: адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля — екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок — активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи».