У центрі Львова встановлять 30 нових камер спостереження
У центральній частині Львова ЛКП «Муніципальна дружина» планує встановити ще щонайменше 30 камер спостереження. Станом на сьогодні у центрі міста налічується близько 160 таких камер.
Про це сьогодні, 1 серпня, на брифінгу розповів Роман Хом’як, директор ЛКП «Муніципальна дружина», інформує кореспондент Гал-інфо.
За його словами, камери у центральній частині міста є дуже якісними та дорогими, кілька із них мають навіть здатність ідентифікувати обличчя людини на відстані 2 км.
«Наші камери розміщені від Оперного театру до пл. Соборної, за перше півріччя 2017 камери спостереження зафіксували 656 порушень. Також ці камери є дуже потужні та захищені від хакерської атаки», - зазначив посадовець.
«Завдяки цими камерам ми видали 47 відео для правоохоронців для розв’язання злочинів», - додав Роман Хом’як.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі