У центрі Львова встановлять систему, що визначатиме номерні знаки на автомобілях

1397077
1397077

11 жовтня ЛКП «Муніципальна варта» уклало договір із ТзОВ «Інженіринг-Аналітика», яке перемогло у тендері зі створення комплексної системи контролю доступу транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої проспектом Свободи, площею Данила Галицького, Міцкевича, вулицями Підвальною та Валовою.

Як повідомляють "Наші гроші. Львів", компанія встановить нову систему за 2,4 млн грн; передає кореспондент 032.ua.

На вулиці Братів Рогатинців, Руській та Беринди уже є боларди, які обмежують рух автомобілів у цій частині міста, але й нова система також включатиме в себе боларди. Окрім цього, нове обладнання дозволить визначати номери автомобілів, формуватиме «чорний» та «білий» списки цих знаків, створюватиме звіти про те, скільки транспортних засобів проїжджали через болард.

Система також реалізовуватиме мультипріоритетне обслуговування транспорту, якому дозволено проїзд до пішохідної зони центральної частини Львова відповідно до категорій, де наприклад, категорія «А» — це комунальні служби, громадський транспорт, «Чудо-поїзд» чи кінні карети, а категорія «Д» — автомобілі офіційних делегацій.

Окрім робіт, у перелік обладнання входить п’ять автоматичних болардів та стільки ж фотоелементів, шість світлодіодних світлофорів, три мережеві контролери управління доступом, три пристрої звукового супроводу, 11 радарів контролю в’їзду/виїзду, дев’ять відеокамер та інше.

У торгах перемогла київська фірма «Інженіринг-Аналітика», яка змагалася із столичною «Віал-Візіон», але запропонувала на 7 тис. меншу суму за реалізацію завдання. 

Зазначимо, що співзасновниками ТОВ «Інженіринг-Аналітика» є Валентина Кравченко, Євген Юрчевський та Юрій Іванов. У вересні цього року Управління безпеки міста Львівської міськради також замовило в цієї компанії модернізацію системи відеоспостереження міста вартістю 17,9 млн грн, а «Муніципальна варта» минулоріч — систему відеоспостереження за майже 6 млн грн.