У центрі столиці жінка влаштувала бордель (ФОТО, ВІДЕО)

АКТУАЛЬНО Кримінал Новини

Сьогодні, 1 червня у будинку на вулиці Великій Васильківській у столиці працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно з слідчо-оперативною групою Шевченківського управління поліції викрили заклад із надання сексуальних послуг. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Під час процесуальної дії затримали організатора та осіб, які надавали сексуальні послуги клієнтам. Ми встановили, що місце розпусти організувала 29-річна жителька Київщини. Вона орендувала квартиру у центрі столиці та завербувала дівчат приємної зовнішності».- розказує т.в.о начальника сектору управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва Олексій Гаврилюк

Проведено також обшук у автомобілі зловмисниці та за місцем її реєстрації. У результаті правоохоронці вилучили гроші та мобільні телефони.

Повії отримували за годину послуг із клієнтом від тисячі гривень, а половину від цієї суми віддавали сутенеру. У цьому місці розпусти за винагороду надавали сексуальні послуги п’ятеро жінок від 20-ти до 30-ти років.

Відносно них працівники поліції склали протоколи за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 181-1 (Заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

https://www.youtube.com/watch?v=FDCjXQtE4qI

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.