У ЦПД спростували дані про запуск "Орєшніка" по Україні
Матеріал американського видання побудований лише на припущеннях українського військового Кирила Сазонова
Інформація про те, що Росія могла запустити "Орєшнік" по Києву 6 лютого, але ракета вибухнула на території РФ, не відповідає дійсності. Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій.
"Матеріал американського видання побудований лише на припущеннях українського військового Кирила Сазонова, а не на фактичних даних. Сам Сазонов у своєму дописі використав формулювання "ймовірно запустили", "вірогідна ціль - Київ". Це підтверджує, що реальних доказів того, що росіяни запускали "Орєшнік" по Києву, немає", - йдеться у повідомленні.
Офіційних підтверджень пуску "Орєшніка" не було ані з українського боку, ані з боку РФ.
"Росіяни часто маніпулюють темою "Орєшніка", щоби залякати українців. "Новини" про запуск "Орєшніка" по Києву лише підіграють ворогу та нагнітають паніку, тож ставтеся до подібної інформації критично", - додали в Центрі стратегічних комунікацій.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- В Україні бракує майже дві тисячі вчителів: у МОН назвали дефіцитні предмети
- Зеленський доручив спробувати припинити війну до зими
- Демобілізація тих, хто служить з 2022 року може відбутися у середині – наприкінці 2027 року – член комітету нацбезпеки
- Львів відновлює безоплатний проїзд у міському транспорті для пільговиків із однієї громади
- Україна буде вживати заходи для повернення 8 мільйонів своїх громадян, які перебувають за кордоном
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Львові сталася автопригода
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 2 червня
- На Львівщині у ДТП з мотоциклістами загинули троє людей, ще один неповнолітній в лікарні
Коментарі