У ТЦК прокоментували інцидент на Львівщині із мобілізованим лучанином (ФОТО)
Фізичні чи спеціальні засоби впливу до нього не застосовувалися, наголосили у ТЦК
На Львівщині поліцейські встановлюють обставини травмування мобілізованого, який отримав тілесні ушкодження, випавши з кузова вантажного автомобіля.
12 червня 31-річного мешканця Волинської області доставлено в одну з львівських лікарень без свідомості з відкритою черепно-мозковою травмою.
Фото із Фейсбук-сторінок родичів потерпілого
У зв’язку з поширенням у мережі Інтернет інформації про нібито насильницьке доставлення громадянина Музичка М.О. до ТЦК та СП у місті Луцьк, у Волинському обласному ТЦЕ та СП повідомили:
"11 червня 2025 року, після встановлення належності громадянина до військового обліку, його було направлено на проходження військово-лікарської комісії. Під час медичного огляду Музичка М.О. відмовився ознайомлюватися з висновками та отримувати відповідні документи. У зв’язку з цим медичними працівниками складено акт (Форма №13) і оформлено супровідну документацію (Форма №4)".
Військові наголосили, що під час супроводу до ТЦК та СП громадянин поводився спокійно. Фізичні чи спеціальні засоби впливу до нього не застосовувалися. Інформація про використання газового балончика є недостовірною.
"Дії військовослужбовців групи оповіщення та медичних працівників відбувалися відповідно до вимог чинного законодавства. Після завершення необхідних процедур Музичка М.О. був направлений та зарахований до навчального центру для проходження базової підготовки згідно з порядком, визначеним чинним законодавством України.
За фактом події, що мала місце в подальшому слідчим Яворівського РВП ГУНП у Львівській області, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури, відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Мобілізували батька-опікуна: на Рівненщині призвали чоловіка, що виховує двох неповнолітніх дітей після смерті дружини
У ТЦК пояснили, що чоловік мав право на відстрочку, але її офіційно не оформив
Чоловіка засудили за ухилення від мобілізації, хоча військова частина відмовилася його прийняти
Суд призначив три роки позбавлення волі умовно чоловікові, який наполягав на повторному медогляді та скаржився на стан здоров’я, але не мав офіційних документів на підтвердження
Перекинутий бус у кюветі: у Хмельницькому ТЦК прокоментували інформацію про причетність своїх працівників до ДТП (ВІДЕО)
У місцевих чатах поширювали інформацію про ймовірну участь військових у ДТП в Ізяславі, однак у ТЦК це офіційно заперечили
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
- На Прикарпатті парафіян не пустили на Різдво до церкви
- У Львові відбуваєтсья різдвяний «Забіг Звіздарів» (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі
Сам десь впав, голову розбив!