У Туреччині повідомили, коли відбудуться переговори України та росії
До цього має відбутися зустріч президента США Дональда Трампа і Володимира Путіна
Стіл переговорів, який покладе край російсько-українській війні, буде організовано у квітні-травні. Про це пише турецьке видання Hürriyet.
До цього має відбутися зустріч президента США Дональда Трампа і Володимира Путіна. Автори матеріалу не повідомляють про джерела такої інформації.
"Трамп реалізує політику батога і пряника. Спочатку він простягає пряник миру, а потім погрожує. Путін чекав результатів американських виборів не менше, ніж Трамп. Тепер він готовий зробити все можливе, щоб посадити Трампа за стіл переговорів. Можна навіть сказати, що Росія не надто наполягає на Сирії через свої розрахунки щодо України", — йдеться в публікації.
За їхніми даними, переговори розпочнуться в період з квітня по травень. При цьому Туреччина може взяти на себе місію зі встановлення миру, а президент Реджеп Тайїп Ердоган може зіграти посередницьку роль.
"Тому, що Ердоган — єдиний лідер, який може зустрічатися і з Путіним, і з Зеленським. Тепер до цього додався Трамп", — додають автори.
За переговорами України та Росії складається дорожня карта. Спочатку буде оголошено припинення вогню. Потім санкції проти Росії переглянуть. Але ухвалити рішення щодо окупованих територій у короткостроковій перспективі не представляється можливим.
varta1.com.ua: Новини
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі