У "вагнерівців" з'явилося ще одне "лігво" у білорусі (ВІДЕО)
російських найманців помітили на території колишнього військового містечка
Члени приватної російської військової компанії «Вагнер» в Білорусі почали використовувати ще одну локацію під містом Осиповичі - старі військові склади, розташовані біля села Поплави (територія однойменного колишнього військового містечка №28).
Як повідомляє «УНІАН», використовувати старі склади почали у середині липня.
Активність на території колишнього військового містечка біля с. Поплави була помічена після початку прибуття великих організованих колон ПВК «Вагнер» в наметовий табір в с. Цель.
На території колишнього військового містечка є 15 будівель, 10 з яких - військові склади, які займають близько 1 070 кв. м території. Крім того, там знаходиться, зокрема, старе сховище для техніки.
Читайте також: Пригожин терміново відкликає всіх «вагнерівців» з відпусток.
«...склади почали використовувати приблизно 18-го липня, що підтверджують і супутникові знімки. Порівнюючи знімки від 17 і 24 липня, видно, що з різницею у сім днів на території колишнього військового містечка з'явилося мінімум шість зон з видимими змінами. Можна розглянути, що на 24 липня вже були роз'їжджені деякі під'їзди до ангарів», - з'ясували аналітики.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі