У Польщі група молодиків побила підлітків з України

АКТУАЛЬНО

Польська поліція затримала п’ятьох нападників, одного з українців довелося госпіталізувати

У столиці Польщі правоохоронці розслідують жорстоке побиття трьох українських підлітків. Напад стався на Свентокшиському мості у Варшаві, а зловмисниками виявилися п’ятеро місцевих мешканців. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Марцин Кервінський, пише RMF24.

За даними слідства, група польських хлопців віком від 15 до 18 років напала на трьох неповнолітніх громадян України. Внаслідок отриманих важких травм одного з українських підлітків госпіталізували до лікарні. Усіх п'ятьох нападників поліція вже затримала, наразі з ними проводять подальші процесуальні дії. Міністр внутрішніх справ Польщі наголосив на нульовій толерантності до подібної агресії.

За попередніми даними, конфлікт і напад сталися не через національну приналежність потерпілих.

Наразі триває розслідування, під час якого встановлюють усі точні обставини та причини інциденту.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова невідомі нищать обладнання і сантехніку інклюзивної громадської вбиральні (ВІДЕО)
  2. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  3. Українців хочуть карати великими штрафами та тривалим ув’язненням за образу військових
  4. Макрон заявив, що розподіл сил в Україні значно змінився
  5. У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Львові розпочинають ремонт ще однієї вулиці, на місяць перекриють рух транспорту
  2. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  3. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  4. У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)
  5. Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати