У Польщі група молодиків побила підлітків з України

АКТУАЛЬНО

Польська поліція затримала п’ятьох нападників, одного з українців довелося госпіталізувати

У столиці Польщі правоохоронці розслідують жорстоке побиття трьох українських підлітків. Напад стався на Свентокшиському мості у Варшаві, а зловмисниками виявилися п’ятеро місцевих мешканців. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Марцин Кервінський, пише RMF24.

За даними слідства, група польських хлопців віком від 15 до 18 років напала на трьох неповнолітніх громадян України. Внаслідок отриманих важких травм одного з українських підлітків госпіталізували до лікарні. Усіх п'ятьох нападників поліція вже затримала, наразі з ними проводять подальші процесуальні дії. Міністр внутрішніх справ Польщі наголосив на нульовій толерантності до подібної агресії.

За попередніми даними, конфлікт і напад сталися не через національну приналежність потерпілих.

Наразі триває розслідування, під час якого встановлюють усі точні обставини та причини інциденту.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
  3. Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
  4. Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
  5. Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський

Найчитаніше

  1. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  2. Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
  3. Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
  5. У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина