У великого друга України Бориса Джонсона народився син (ФОТО)

Вітаємо Керрі та Бориса, адже джонсонюків багато не буває!

фото: carrielbjohnson

35-річна дружина Бориса Джонсона поділилася у своєму блогу в Instagram кількома милими знімками новонародженого сина, який народився 5 липня, повідомляє «ТСН».

"Тиждень Френкі ❤ Ласкаво просимо у світ Френк Альфред Одіссей Джонсон, народився 5 липня о 9:15 ранку. (Вгадайте, яке ім'я вибрав мій чоловік?!)

Я люблю кожну хвилину цього сонного солодкого малюка. Бачити, як мої старші двоє обіймають свого нового брата з такою радістю та хвилюванням, було чудовим видовищем. Ми всі дуже схвильовані.

Дуже вдячна неймовірній команді пологових відділень NHS в UCLH. Вони справді найдивовижніші, дбайливі люди. Я відчуваю таку велику подяку", — написала в підписі Керрі і супроводила пост сердечком.

Для Керрі та Бориса це третя спільна дитина та другий син. Пара одружилася навесні 2021 року, їхній первісток Вілфред з'явився на світ за рік до їхнього весілля, а дочка Ромі народилася у грудні 2021 року.

Борис та Керрі Джонсон / Фото: Associated Press

Читайте також: Вчена рада Львівського національного університету ім. Івана Франка присвоїла звання «Почесний доктор» (Doctor Honoris Causa) експрем’єру Великої Британії (2019–2022) Борису Джонсону. 

Вітаємо Керрі та Бориса, адже джонсонюків багато не буває! Загалом у експрем'єр-міністра Великої Британії, нагадаємо, вісім дітей.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко