У Верховній Раді оголосили, коли можливе голосування за законопроєкт про мобілізацію

Парламент може розпочати розгляд законопроєкту

Про це повідомила народний депутат України, член цього комітету Ірина Фріз у Facebook.

«Комітет нацбезпеки, оборони та розвідки завершив розгляд 4269 правок до законопроекту про мобілізацію.Наступного тижня будуть розглянуті комітетські правки, і фактично законопроект до другого читання буде готовий для обговорення вже в сесійній залі Верховної Ради України», - написала вона. Здебільшого розглядали норму про обмеження надання консульських послуг без предʼявлення військово-облікових документів.

Верховна Рада може розпочати розглядати законопроект в сесійній залі у другому читанні в середині квітня.

Народний депутат України Федір Веніславский, який є членом цього комітету, сказав в коментарі «РБК-Україна», що серед питань, які залишилось допрацювати, - це, зокрема, коректно виписати право на відстрочку від мобілізації загалом, а також - для осіб, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю. Крім того, залишили на кінець питання стимулювання до призову на військову службу і обмеження за неявку до ТЦК.

«Нагадаю, що у початковій версії йшлося про обмеження прав фізичної особи у виїзді за межі України, обмеження прав на керування транспортним засобом, а також про накладення арешту на банківські рахунки та цінності, що зберігаються в банках», - зауважив член комітету.

Він також розповів, що спочатку комітет схилявся до того, щоб залишити на розгляд Ради лише пункт щодо обмеження права на керування транспортним засобом. Але вже під час розгляду самих поправок у нас фактично «відпали» чи не усі перелічені обмеження.

Читайте також: Адвокат разом із спільниками незаконно привласнили майно у самому центрі Львова

«Тому до цього питання ми маємо повернутись додатково, щоби певні обмеження все-таки зберегти і повністю не поламати концепцію законопроекту», - каже Веніславський.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також