У Відні на 14 років засудили лідерку організації, яка закликала Путіна ввести війська

Monika-Unger-620x400
Monika-Unger-620x400


Суд в Австрії засудив до 14 років позбавлення волі 42-річну громадянку Моніку Унгер, яка створила радикальну організацію під назвою «Staatenbund». Вона намагалася «наказати» австрійській армії повалити чинну владу, а також просила військової допомоги у президента РФ Володимира Путіна. Про це пише «Громадське».

Під час оголошення вироку суд у південному місті Грац зазначив, що суворе покарання виправдане чітким сигналом — «антидержавна діяльність нетерпима».

Унгер постала перед судом разом з 13 іншими членами руху, які були заарештовані у квітні 2017 року за участі понад 450 поліцейських.

Другого заступника Унгер, 71-річного екс-співробітника поліції, також визнали винним у держзраді і засудили до 10 років в'язниці.

12 інших членів були визнані винними у «створенні антидержавної організації» і ув’язнені на термін до 3 років.

Організація «Staatenbund» була утворена у 2015 році і видала окремим членам «дипломатичні паспорти», а також власні номерні знаки. Організація заборонила членам платити податки уряду Австрії і зібрала майже 40 тисяч євро у якості зборів у свій власний «реєстр землі».

Унгер зізналася, що намагалася організувати «затримання» і «суд» над чинними посадовцями, суддями і банківськими службовцями, щоб замінити їх своєю власною адміністрацією. На думку Унгер, вона була «жертвою репресивної системи».