У Вінниці поліцейські катуванням довели чоловіка до клінічної смерті
Правоохоронці вибивали зізнання у дрібній крадіжці: потерпілому видалили селезінку, а його серце зупинялося на 10 хвилин
Двом оперативним працівникам поліції у Вінниці повідомлено про підозру в жорстокому катуванні людини. Через дії правоохоронців потерпілий отримав інвалідність та пережив клінічну смерть. Про це повідомили у пресслужбах Офісу генпрокурора та ДБР.
Інцидент стався ще у вересні 2023 року. За даними слідства, поліцейські намагалися змусити чоловіка зізнатися у викраденні сумки з документами та банківськими картками. Щоб отримати потрібні свідчення, правоохоронці застосовували гумові кийки, били затриманого кулаками та чинили психологічний тиск.
Травми виявилися критичними: у потерпілого діагностували численні пошкодження внутрішніх органів, через що лікарі були змушені видалити йому селезінку. Під час хірургічного втручання у чоловіка на 10 хвилин зупинилося серце. Медикам вдалося повернути пацієнта до життя лише після тривалих реанімаційних заходів.
Державне бюро розслідувань встановило, що зловмисники намагалися приховати злочин, використовуючи свій вплив та посади. Наразі двом фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, їх відсторонено від виконання обов'язків. Вирішується питання про оголошення підозри третьому учаснику побиття, який вже звільнився з лав поліції. За скоєне їм загрожує до 12 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі