У Вінницькій області чоловік намагався інсценувати вбивство під раптову смерть
Вранці, 20 січня, до поліції звернувся чоловік із заявою про те, що у нього вдома раптово помер знайомий. Про це повідомляє ГУНП у Вінницькій області.
Повідомлення у поліцію надійшло близько 04:00 год. ранку. Заявником став 58-річний мешканець села Бондури, Гайсинського району, Вінницької області. За його словами, причиною смерті свого знайомого був поважний вік. Однак, за попереднім оглядом тіла загиблого дідуся поліцейські з’ясували, що справа має насильницький характер. Пізніше цю версію підтвердили судово-медичні експерти.
Згідно із заключенням, смерть 76-річного чоловіка настала у результаті тупої травми грудної клітини, численних переломів ребер й травматичного шоку.
Після спілкування з чоловіком, слідчі з’ясували, що саме господар будинку, в якому стався інцидент, причетний до смерті свого гостя. Напередодні, 19 січня, вони випивали, внаслідок чого між чоловіками виник конфлікт. Підозрюваний зізнався, що побив загиблого ногами. Від отриманих травм, той помер на місці.
Щоб уникнути відповідальності за злочин, пенсіонер змив сліди крові в будинку і пішов спати. Наступного дня він подзвонив у поліцію.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею про навмисне вбивство. Винуватцю загрожує до 15 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі