У вівторок Львів попрощається з двома Героями

Вічна пам'ять!

Фото ілюстративне

У вівторок, 2 травня, Львів попрощається ще з двома Героями: Андрій Симко та Сергій Шевчук загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі. 

Біографічні довідки Героїв

Андрій Симко (11.12.1991-29.12.2022). Львів’янин. 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ «Технічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», надалі вступив до самого університету.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Нова Пошта». Захоплювався технікою.

Із 2020 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Початок повномасштабного вторгнення зустрів на передовій, боровся із російськими окупантами на східному напрямку.

У Андрія Симка залишилися мама, дружина, син, брат, бабуся з дідусем та хрещені батьки. 

Сергій Шевчук (23.10.1965-26.04.2023). Народився та проживав у Львові. 

Здобував професійно-технічну освіту у Львівському кінотехнікумі. Після завершення навчання проходив військову службу у Вінницькій області.

У мирний час обіймав посаду головного інженера у колишньому Управлінні кінофікації у місті Львові, згодом працював інженером у місцевому кінотеатрі. Був вправним майстром, обожнював техніку.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до територіальної оборони. Боровся із російськими загарбниками на території Харківської області та на Бахмутському напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Загинув під час виконання бойового завдання.

Читайте також: на війні загинув 22-річний Герой зі Львівщини

У Сергія Шевчука залишилися батьки, дружина, син, донька та троє онуків.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт