У вівторок Львів попрощається з Героєм Андрієм Розлуцьким
Вічна пам'ять!
Завтра, 13 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Розлуцьким, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це інформує пресслужба ЛМР.
Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка захисника
Андрій Розлуцький («Майстер») (28.10.1979-03.08.2024) Уродженець села Печанівка Житомирської області.
Навчався у Ліцеї №93 Львівської міської ради. Із відзнакою закінчив Середнє професійно-технічне училище №64 (сьогодні – Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва»), здобув професію «Столяр із виготовлення художніх меблів».
Після завершення навчання працював за фахом у Львові. У свій вільний час захоплювався рибальством, за словами близьких, мав золоті руки.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на оборону Батьківщини від російських загарбників. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 21-го окремого батальйону спеціального призначення Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Андрія Розлуцького залишилися батьки, донька, брат та хрещений син.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Пільговикам із 12 громад хочуть дозволити безкоштовний проїзд у Львові
- Росіяни готують масований удар по Україні, - Зеленський
- Львів відновлює безоплатний проїзд у міському транспорті для пільговиків із однієї громади
- Україна буде вживати заходи для повернення 8 мільйонів своїх громадян, які перебувають за кордоном
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
Найчитаніше
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
- Реформа мобілізації буде дуже болісною для тих, хто в розшуку – членкиня комітету з нацбезпеки
- Львів відновлює безоплатний проїзд у міському транспорті для пільговиків із однієї громади
- «На щиті» до рідного дому повертається військовослужбовець з Львівщини Віталій Діоргієв
- На Вінничині 82-річний чоловік згвалтував 10-річну дівчинку
Коментарі