У вівторок Львів попрощається з Героєм Назаром Кузьмою

Вічна пам'ять!

Завтра, 16 січня, Львів попрощається з військовослужбовцем Назаром Кузьмою, який загинув у бою, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це інформує пресслужба ЛМР.
 
Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Храмі св. Василія Великого, що на вул. Шевченка, 388-408. Поховають воїна на Ряснянському кладовищі.

Біографічна довідка захисника

Назар Кузьма (26.09.1982-09.01.2024). Львів’янин. 

Навчався у Ліцеї №38 Львівської міської ради. Згодом вступив до Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівський медичний фаховий коледж «Монада». Також здобував освіту у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Після завершення навчання спершу працював зубним техніком, згодом займався монтажем вікон у ТзОВ «Євро-ком». Був винятково доброю та працьовитою людиною, мав надзвичайний хист до малювання.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку.

Як повідомлялося: на фронті від осколкового поранення загинув Герой зі Львівщини Ігор Бережницький

У Назара Кузьми залишилися батьки.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт