У вівторок Львів попрощається з Героєм Віталієм Тонкошкуром

Вічна пам'ять!

Завтра, 15 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцем Віталієм Тонкошкуром, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідмоляє пресслужба ЛМР.
 
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника

Віталій Тонкошкур (14.09.1991-07.09.2022). Уродженець села Зимна Вода Львівської області. 

Навчався у Дубаневицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Івана Альберта та у Навчально-виховному комплексі «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей».

Згодом родина переїхала до столиці, де Віталій Тонкошкур вступив до Школи І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса. Здобував освіту у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

У 2016 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 11-ї окремої бригади армійської авіації «Херсон» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після повернення до цивільного життя займався ремонтом та обслуговуванням автомобілів. Був надзвичайно енергійною людиною, свій вільний час любив присвячувати рибальству.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Читайте також: загинув Андрій Дергало зі Львівщини (ФОТО)

У Віталія Тонкошкура залишилися мама, 7-літній син, кохана дівчина, дідусь, бабуся, дві тітки та двоюрідний брат.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт