У вівторок Львів попрощається з Героєм Володимиром Гнатюком

Вічна пам'ять!

Завтра, 7 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Володимиром Гнатюком, який захищав Україну від російських окупантів. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника
 
Володимир Гнатюк (28.05.1972-27.10.2023) Народився у місті Винники.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 міста Львова. Згодом здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі за спеціальністю «слюсар – ремонтник».

Протягом 1990-1992 років проходив строкову службу у Республіці Комі.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Винниківська тютюнова фабрика», згодом – у будівельній сфері. Мав винятковий хист до малювання та майстрування з дерева.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри незадовільний стан здоров’я, став на захист Батьківщини від окупантів до лав 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Володимира Гнатюка залишилися мама, дружина і 15-річний син.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також