У вівторок Львів попрощається з трьома Героями
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/5e/8f/5e8f568d7bb3a4c34f224a04fc7d201d_w960.jpg)
Завтра, 14 березня, Львів попрощається ще з трьома Героями: Володимир Рак, Микола Горошко, Роман Кондрак загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Володимира Рака та Миколу Горошка поховають на Личаківському кладовищі у Львові, а Романа Кондрака – у рідному селі Рясне-Руському.
Біографічні довідки Героїв
Володимир Рак (25.04.1993-31.01.2023). Уродженець села Нова Скварява Львівської області.
![](/uploads/media/96/9d/969d68e56fc6509e6f551d4e32fe7b67_w640.jpg)
Навчався у Новоскварявському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівської області. Здобував освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 міста Львова).
Після завершення навчання проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
У мирний час протягом року обіймав посаду у Державній службі охорони при Міністерстві внутрішніх справ України (сьогодні – Поліція охорони). Згодом працював у будівельній сфері за кордоном.
Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
У Володимира Рака залишилися мама, дружина, двоє дітей, брат, сестра, племінник та хрещена донька.
Микола Горошко (18.12.1983-08.03.2023). Уродженець села Куткір Львівської області.
![](/uploads/media/d8/89/d8895ce9787a3edc016c4b5c59a5e026_w640.jpg)
Навчався у Ліцеї №94 Львівської міської ради. Після закінчення 9-го класу почав займатися будівельними роботами.
Згодом працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Барком», протягом останнього періоду займався ремонтами. Захоплювався футболом, рибальством, був винятково чуйною та доброю людиною.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до лав 77-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боровся із російськими окупантами на східному напрямку.
У Миколи Горошка залишилися двоє доньок, мама, кохана дівчина, сестра, брат та племінники.
Роман Кондрак (18.09.1979-06.03.2023). Уродженець села Рясне-Руське Львівської області.
![](/uploads/media/0e/7f/0e7f18a80b4882d9d6ca4534f420f0e3_w640.jpg)
Навчався у Рясне-Руському ліцеї Львівської міської ради. Згодом здобував професійно-технічну освіту за спеціальністю «зварювальник».
Після завершення навчання проходив строкову військову службу на Харківщині. У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Віконт-II».
У 2014-2015 роках виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після повернення продовжив працювати у ТзОВ «Віконт-ІІ».
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку.
Читайте також: у боротьбі за Україну віддав життя відомий гуморист.
У Романа Кондрака залишилися мама, двоє братів та племінниці.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!