У вівторок Львів попрощався з чотирма Героями (ФОТО, ВІДЕО)
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/6c/4c/6c4ce58d3a40c288ec9b1dc3edeedbf3_w1280.jpg)
Сьогодні Львів провів в останню путь одразу чотирьох захисників, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це пише Варта1.
Михайло Лазарєв (39 років) Уродженець міста Коломия Івано-Франківської області.
Протягом 10-ти років проживав у Королівстві Іспанія, де працював у будівельній сфері. Згодом повернувся на Батьківщину, був керівником місцевого авіамодельного клубу.
Із початком повномасштабного вторгнення росії добровольцем став на захист Батьківщини у лавах 125-ї бригади ЗСУ. Виконував бойові завдання на Сумщині, Харківщині та Донеччині.
У Героя залишилися мама, брат та син.
Ігор Гіль (33 роки). Львів’янин.
Здобував освіту за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація» у Національному університеті «Львівська політехніка». Із 2012 року працював за фахом.
У вільний час займався комп’ютерним програмуванням, захоплювався вивченням фізики.
Із початком повномасштабного вторгнення рф-ії став на захист Батьківщини до складу 95-ї бригади ДШВ ЗСУ.
У Героя залишилися батьки, дружина, донька, хрещені батьки, племінники та хрещені діти.
Ігор Кривокінь. Уродженець Донецька. Загинув на третій день свого 47-о року життя.
Був затятим нумізматом.
Із початком агресії росії, разом з родиною був змушений покинути рідне місто та перебратися до міста Павлоград Дніпропетровської області, де працював на місцевому заводі.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 17-ї бригади ЗСУ. Боровся із російськими окупантами на південному та східному напрямках на посаді стрільця-снайпера механізованого батальйону.
У Героя залишилися мама та брат.
Юрій Сікиринський (52 роки) Львів’янин.
Брав активну участь у подіях двох Майданів, з початком війни у 2014 році їздив на схід країни як волонтер. Був винятково різносторонньою людиною: вів адвокатську діяльність, при цьому «живучи стихією». Ціле життя підкорював найвищі гори, найгустіші ліси і найхолодніші річки.
Із початком повномасштабного вторгнення рф добровольцем пішов на війну. Воював у лавах 125-ї бригади.
У Героя залишилися дружина, п’ятеро дітей, мама та сестра з родиною.
Фото та відео: Варта1
Поховали Героїв на Личаіквському кладовищі.
![](/uploads/media/a4/c5/a4c56ced0b4ec7d75195cf3371c71c87_w960.jpg)
В Україні оголошено масштабну повітряну тривогу
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Майже по всій Україні лунають сирени: оголошено масштабну тривогу
Не нехтуйте своєю безпекою
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Увага! Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Перебувайте в укриттях!