У вівторок Львів попрощається з Героєм Дмитром Ростовцевим
Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
Завтра, 18 березня, Львів попрощається з військовослужбовцем Дмитром Ростовцевим, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це інформує пресслужба ЛМР.
Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають захисника на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка захисника
Дмитро Ростовцев (29.11.1971-13.03.2025) Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №6 Львівської міської ради. Здобув освіту у Львівському технікумі радіоелектроніки (сьогодні – Навчально-науковий інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка»). Майже двадцять років пропрацював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідницьке виробниче підприємство «Джерело». У вільний час активно займався спортом, захоплювався тенісом. Зі слів близьких, був дуже щирою, справедливою, чесною людиною, прекрасним і люблячим сином, гарним і гідним товаришем та другом.
Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Із відзнакою закінчив навчальний центр у Житомирі і здобув фах пілота-оператора БпЛА, згодом виконував бойові завдання у гарячих точках Донеччини та на Харківщині.
Під час проходження служби отримав звання молодшого сержанта і був нагороджений почесною відзнакою командувача військ оперативного командування «Захід» «Срібний хрест».
У Дмитра Ростовцева залишилися батьки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі