У вівторок Львів попрощається з воїном Павлом Бєловим

Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла

Завтра, 16 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем Павлом Бєловим, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це інформує ЛМР.

Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають захисника на Голосківському кладовищі, на полі 34‑В.

Біографічна довідка захисника 

Павло Бєлов (17.08.1983 – 12.12.2025). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова, згодом – у Вищому професійному училищі № 20.

Працював у будівельній сфері на приватних підприємствах, а також займався встановленням та ремонтом газових котлів.

Зі слів рідних, Павло захоплювався риболовлею, був дуже здібним і працьовитим, усе робив старанно та якісно.

У 2024 році став на захист Батьківщини від вторгнення російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет України на Південно-Слобожанському напрямку у складі 82‑ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Павла Бєлова залишилися мати та сестра з сім’єю.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

ММ
Маріанна Майдан

Вічна пам'ять! Нажаль ми з тобою після школи не побачились. Дякую, що нас захищав!

ММ
Маріанна Майдан

Вічна пам'ять! Дякую мій однокласнику, за наш захист!!!нажаль за стільки років ми не побачились! Відпочивай з миром!

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині підозру отримали голова міськради, керівник відділу та постачальник
  2. Зеленський заявив, що для закінчення війни потрібен тиск США на росію, а не на нього
  3. У Львові побилися водій та пасажир автобуса
  4. У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
  5. На Львівщині паліїв сухостою вистежують за допомогою дронів

Найчитаніше

  1. У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
  2. На Львівщині підозру отримали голова міськради, керівник відділу та постачальник
  3. На Львівщині сталася смертельна ДТП
  4. У Львові в помешканні багатоквартирного будинку трагічно загинув чоловік
  5. У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів