У вівторок у Львові на маршрут виїде перший базельландський трамвай
Другий вагон на лінію планують випустити до кінця серпня, а до кінця року – загалом шість таких одиниць
Завтра, 19 серпня, на маршрут №9 вперше виїде швейцарський трамвай Schindler Be 4/8 та розпочне роботу в тестовому режимі з пасажирами. Про це інформує ЛМР.
Другий вагон на лінію планують випустити до кінця серпня, а до кінця року – загалом шість таких одиниць.
Перед виходом на маршрут вагони пройшли адаптацію. У швейцарському кантоні Базель-Ланд вони працювали як міські електрички на відокремленій лінії, а щоб забезпечити відповідність українським стандартам і вимогам безпеки дорожнього руху в міському потоці, фахівці Львівелектротрансу дооснастили трамваї покажчиками поворотів, стоп-сигналами та іншим обладнанням.
Після цього трамваї пройшли обов'язкові технічні перевірки, які підтвердили їхню придатність до експлуатації. Лише після отримання всіх дозвільних документів, страхування та реєстрації розпочалося навчання для водіїв, яке триває й досі.
«До кінця року плануємо запустити щонайменше шість таких трамваїв. Дякуємо швейцарським партнерам та всім, хто долучився до реалізації проєкту “Бернські та базельландські трамваї для Львова”», — повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Українців хочуть карати великими штрафами та тривалим ув’язненням за образу військових
- Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
- У Києві дівчина вибила двері магазину через відмову у продажу алкоголю
- На Львівщині запустили сучасні рейкові автобуси PESA
- Фіцо вважає, що має із Зеленським "фундаментально протилежні погляди"
Найчитаніше
- У Львові люди перекривали рух потягу (ВІДЕО)
- На Львівщині запустили сучасні рейкові автобуси PESA
- Стало відомо про загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львівському ТЦК відреагували на заяву адміністратора "Трухи" Максима Лавриненка
- У Львові перевірять роботу клініки, на яку скаржаться місцеві жителі
Коментарі
Потрібно заборонити горе господарникам обклеювати їх рекламою