У війні настає критичний момент - США
США про це попередила українську владу
Адміністрація президента США Джо Байдена попередила українську владу про те, що у війні проти росії настав критичний момент, щоб змінити її траєкторію. Про це пише The Washington Post.
Ннещодавні пакети допомоги, надані Конгресом та союзниками, дають Україні найкращий шанс рішуче змінити хід війни. При цьому в адміністрації Байдена побоюються, що важко буде продовжувати отримувати такий же рівень оборонної та економічної допомоги від Конгресу.
Критичний момент у війні настане навесні, коли розпочнеться очікуваний наступ РФ, а Україна розпочне контрнаступ.
Адміністрація американського президента працює з Конгресом, щоби затвердити ще 10 мільярдів доларів прямої бюджетної допомоги Україні. Також очікується, що наступного тижня буде оголошено ще один великий пакет військової допомоги та нові санкції проти РФ.
Про критичний характер наступних кількох місяців Києву вже заявили високопосадовці адміністрації Байдена, у тому числі заступник радника з національної безпеки Джон Файнер, заступник держсекретаря Венді Шерман та заступник міністра оборони Колін Каль, які відвідали Україну минулого місяця.
Директор ЦРУ Вільям Бернс за тиждень до них приїжджав в Україну та поінформував Володимира Зеленського про свої очікування щодо військових планів рф на найближчі місяці.
Байден та його помічники прагнуть уникнути будь-яких ознак послаблення рішучості Заходу напередодні річниці вторгнення, сподіваючись дати зрозуміти путіну, що підтримка України не слабшає.
Аналітики попереджають, що йморвіно ні росія, ні Україна навряд чи отримають вирішальну військову перевагу в найближчому майбутньому.
Раніше, у НАТО розповіли, чи можливий напад на Україну з Придністров'я.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі